Home / כללי / הגינה על הגג

הגינה על הגג

אמר וולט דיסני : if you can dream it you can do it ומהרגע שהפנמתי את המישפט הזה לפני הרבה שנים אני מוצאת את עצמי לא פעם יושבת , מדמיינת מה את מה שאני רוצה ויכולה להגיד בביטחון של כימעט 100% שאת הדברים שדימיניתי בצורה המדוייקת ביותר אכן היתרכשו.

ימים שלמים אני יושבת על מירפסת ביתי ומדמיינת איך אני מגדלת שם עדניות צבעוניות עם טבלינים ופרחים שונים…יש לי איזה תמונה בראש של איך זה אמור להראות…הביצוע ניראה לי מסובך מידי ,  בודקת במשתלות, רואה, אבל לא מוצאת את "הדבר הזה" שעליו אני חולמת וכך מידי פעם אני ניזכרת בחלום שלי ועוברת האלה עד שבוקר אחד אני ניתקלת בתמונה של החלום שלי! עדניות ציבעוניות, על הקיר מלאות בתבלינים ופרחים בביצוע מדוייק כמו שחלמתי עליו! מישהו…כבר הגשים את החלומי, והמישהו הזה הוא לא אחר מחבר יקר, בוגר מכון אדלר ומאמן בחסד עליון שימי ברגרבסט.

שימי ברגרבסט, בן 48 איש הייטק לשעבר (וחתיך) איחרי הגירושים עבר מבית פרטי עם גינה לדירה שכורה עם מירפסת,שעם הזמן היתמלאה בעצצים והפכה להיות צפופה למדי מצאה שימי פיתרון מדליק לעצצים שדי מהר הפך להיות פטנט עולמי (בעלות לא קטנה בכלל אבל ככה זה כשמאמינים בחלומות) ועל הדרך הגשמת החלום הפרטי שלי:)

ביקשתי משימי להראות לי איך הכל התחיל:

Scan_Pic00001

מרגש אותי כל פעם מחדש לילמוד איך חלום נולד והופך למציאות וזה בדיוק מה שמציע המיזם garden@home : גינה ביתית, התקנה מאוד פשוטה  וכשאני אומרת פשוטה זה אומר 6 ברגים, הוראות סופר מדוייקות, מתאים לבתים פרטים (אבל לא רק) ולמירפסות מהקטנות ועד גדולות והכל תוכנן למינימום תחזוקה ויופי שאין לתאר.

 

אז איך בעצם מתחילים להתקין את כל היופי הזה:

 

המארז מגיע בצורה מאוד קומפקטית:IMG_1248

בוחרים את העדניות, יש 8 צבעים שונים ויפיפים

21345678765879689 (1)

6 ברגים שקודחים בקיר, וכל מאוד אסטטי, לא רואים אותם אחרי ההתקנה, שימי חשב על כל הפרטים הקטנים:

 

gardenathome

 

וכך ניראה אחרי ההתקנה:

gardenathome

מוסיפים אדמה:

gardenathome

אני רציתי להיות סופר מיקצועית והיתעצתי עם חברה מבינה בצמחים והיא המליצה לי על הקומבינציה הבאה בהיתחשב בשעות השמש על המירפסת ואיזה צמח לשים איפה (בתור מי שלא הצליחה לגדל עציץ חוץ מאלוורה)

IMG_1488

רוכשים את הצמחים:

IMG_1496

שותלים:

garden

מיתעלפים עד כמה זה יפה ומשנה את פני המירפסת…שלא לומר את ההרגשה והחשק ליהיות בה:

 

IMG_1604

 

IMG_1583

 

IMG_1608

 

ובסוף זה ניראה כך:

גינה על הגג

 

עוד פרטים טכנים, גדלים וכ' תוכלו לימצוא ולהנות באתר :http://gardenathome.co/?lang=he

אפשר לירכוש את כל היופי הזה ברשת הגרעין  ששם הם נימכרים בבילעדיות

מחירים:

1. מערכת הכוללת קונסטרוקציה + 4 אדניות  – מחיר 399 ש"ח
2. מערכת השלמה קונסטרוקציה + 2 אדניות – מחיר 279 ש"ח ,

הפרחים: כמה שתחליטו (המיתקן בנוי להחזיק 20 קילו).

IMG_1273337

ובנימה קצת יותר אישית: שימי יקר, אני שבועיים גרה עם העדניות המדהימות שהימצאתה, אני שבועיים ערב ערב יושבת על כוס יין, עם בן זוגי מולן במירפסת ונהנת מכל עלה חדש שיוצא, מכל פרח חדש שפורח, מהציבעוניות של הכל, ובעיקר מודה לך על ההמצאה הכל כך מרגשת, מיוחדת ושאיפשרה לי ליצור פינת גן עדן קטנה בחיי.

 

ועכשיו השיר הזה לא עוזב אותי:

מרינה גולדשטיין

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top