Home / טיולים / מבחן דרכים ל "סאנגיונג טיבולי"

מבחן דרכים ל "סאנגיונג טיבולי"

 

בתור חובבת נהיגה ידועה  יצאתי ל 147 קילומטרים בכבישי ישראל כדי ליבדוק את הרכב החדש של חברת סאנגיונג : טיבולי, שניכנס לקטגורית ג'יפונים שהפכו להיות סופר פופולרים בישראל ואני לגמרי מבינה למה :

Screen shot 2016-05-04 at 11.55.12 AM

 

כפי שכתבתי לא פעם אני לא כתבת רכב "מיקצועית" ולכן על כל נושא הצילינדרים וכוח סוס וסוגי הגלגלים אני אצרף בסוף את כל הנתונים הישר מהיצרן (שמסביר אותם הרבה יותר טוב מימני)וגם משום ליחשוב ליבדוק ברכב את : תחושת בטיחות, נוחות ישיבה , נוחות ישיבה במושב האחורי, אביזרים, מזגן…אחד החשובים וגודל תא המטען…בתור מי שאוהבת להכניס לשם בערך חצי בית 🙂

IMG_0664

 

תחושת בטיחות:

מורגש שבטיבולי השקיעו מאוד בנושא הבטיחות, הרכב גבוה והתחושה בנהיגה שלו היא מאוד טובה, הרכב יציב ,אחיזת הכביש טובה מאוד, להגה יש מספר אפשרויות (smart steer)  של Normal, Comfort ו-Sport מה שהופך את הנהיגה למדוייקת מאוד.

בנוסף אני מרגישה צורך לצייין שטיבולי השיג את דירוג הבטיחות הגבוה ביותר במבחן Advanced European Mobile Deformable Barrier, שבוחן את רמות ההגנה במקרה של התנגשות צד, ואת הזווית הפגיעה ביותר.

הTivoli מגיע עם 7 כריות אויר: שתי כריות אוויר קדמיות וכרית לברכי הנהג, וכריות צדיות וכריות וילון להגנה צדית. היא מצוידת במערכת ריסון בטיחותית (Safety Restraint System) מתקדמת כדי לשמור על הנוסעים בצורה בטוחה במושבים  במקרה של תאונה, ובנוסף מותחנים כפולים שמהדקים את חגורות הבטיחות באופן אוטומטי כדי לסייע לרסן את הנוסעים במקרה של פגיעה, תיבת הילוכים אוטומטיתשל  6 הילוכים עם אפשרות החלפת הילוכים ידנית שרק מוסיפה לתחושת הבטיחות והשליטה ברכב.

g

נוחות הישיבה:

הפעם יצא לי גם לינהוג ברכב וגם לינסוע כנוסעת ליד הנהג (דבר נדיר ביותר למי שמכיר אותי אני תמיד הנהג) ואני חייבת לציין שהמושבים סופר מפנקים ביותר.

kk

צילום:נועם חגי

אביזרים:

כשאני חושבת על רכב מפנק מה שראיתי בטיבולי הוא לחלוטין מה שאני מחפשת :

-בקרת שיוט אלקטרונית
-מערכת שמע 2-DIN עם נגן MP3 וחיבור ל-iPod/iPhone
-שקעי USB, AUX
-דיבורית Bluetooth
-ארבעה חלונות חשמליים
-שישה רמקולים, כולל שני טוויטרים
-בקרה למערכת השמע על גלגל ההגה
-מחשב דרך עם מד טמפרטורה חיצונית
-שקע אספקת מתח 12V מתחת ללוח המכשירים
-מראות צד – חשמליות ומחוממות
-ידית על הדלת העורפית לסגירה קלה
-מחזיקי ספלים מלפנים
-סכי שמש עם מראת איפור
-כיסוי לאזור המטען
-גלגל הגה עם כוונון זווית ידני

תוכלו להזמין את הרכב עם מערכת מולטימדיה משוכללת יותר או פחות.

IMG_0688

תא מטען:

אין בכלל מה לומר, תא גדול במיוחד עם נפח של 423 ליטר (אפשר להכניס חצי בית בשקט) בנוסף אפשר  לקפל את שורת המושבים השנייה למצב שטוח לחלוטין כדי להגדיל עוד יותר את כושר נשיאת המטען.

IMG_0690

מזגן:

חזק במיוחד והאפשרות וכיף במייוחד שהוא מפוצל  לשני אזורים מנטרת באופן קבוע את הטמפרטורה החיצונית והלחות, והיושבים מלפנים יכולים להתאים את הטמפרטורה שבא להם…עבורי זה חובה כי לי תמיד חם ולאילה שאיתי תמיד קר.

 

13091974_10154210654732094_958107828227606272_n

ולא פחות חשוב…עם מי נוסעים ברכב…במיקרה שלי עם חלי גרוסוי המדליקה שהיא גם 2bmommy!

ולפרטים הטכנים:

מחיר: החל מ מחיר של 119,900 ₪ בלבד

לכל המיפרט הטכני הכי כידי שתיכנסו לכאן

להזמנת נסיעת מבחן תוכלו להירשם כאן

 

הכי חשוב: זיכרו לינהוג בזהירות!

מרינה גולדשטיין

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top